Tinka gesinti elektros įrenginius su iki 1 000 V įtampa.

Veikimo būdas: nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį, gesintuvo žarnelę su difuzoriumi nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę.

Gesindami milteliniu gesintuvu 6kg nedarykite pertraukų, o visą turinį išpurškite į gaisro židinį vienu rankenėlės nuspaudimu.

Gesinimo bandymais įrodyta, kad 6kg užgesina 9kg miltelinio gesintuvo gaisro židinius. Gesintuvo veikimo laikas 20,54 sekundžių. Esant rimtam gaisrui gesinkite gaisro židinį, o ne liepsnas. Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuką, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji medžiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Miltelinio gesintuvo 6kg pagrindas – ABC 50% arba 90% gesinimo milteliai, kurių užpurškus ant gaisro židinio liepsna „uždusinama“ ir taip atskiriamas deguonis. Jeigu gaisras didesnis, gesinkite vienu metu keliais gesintuvais.